30.10.2018 00:32

OHLÁŠENÍ NEDĚLE 28. října 2018

1) Za týden v neděli 4. listopadu se bude konat bohoslužba s konfirmační slavností a vysluhováním svátosti večeře Páně. Vzhledem ke slavnosti, z praktických důvodů a hlavně kvůli mé chybě na pozvánce se bohoslužby výjimečně konají až od 10:30.

2) O týden později 11. listopadu se bude konat rodinná neděle se společným obědem.

3) Zemřel dlouholetý člen a kurátor přeštického sboru a člen seniorátního výboru bratr Mirija Francouz. Rozloučení bude ve středu 31. října od 15 hodin v přeštické smuteční síni. Prosím vás o přímluvné modlitby za rodinu.

4) V sobotu 10. listopadu se od 9:30 bude ve sboru v Teplé konat jednání konventu Západočeského seniorátu ČCE.

5) Také město Rokycany si připomíná vznik Československé republiky v roce 1918. Program začíná v 15 hodin u pomníku padlých z  Velké války u nádraží.

6) Můžete objednávat nástěnný kalendář ČCE pro rok 2019. Ukázkový výtisk je v presbyterně na stole a je tam také objednávkový list.

7) Mezi nemnohé povinnosti člena ČCE patří také přispívat na provoz sboru a celé církve. Jde o tzv. salár. Jeho výše není stanovena, synod doporučuje 2-5 % z příjmu. Zatím jde o dobrovolný přípsěvek, kterým také vyjadřujeme starost o svoji církev. Kdo nevíte, kolik nebo zda jste již něco zaplatili, obraťte se na sestru pokladní, ona vám řekne.

8) Sbírka je.