01.10.2018 23:36

OHLÁŠENÍ NEDĚLE 23. září 2018

1) K příští bohoslužbě se sejdeme za týden v neděli 30. září v 9:30 hodin zde v kostele.

2) Dnes jsme zváni do chrásteckého sboru kde ve 14 hodin začínají dožínky, poděkování za úrodu spojené s kulturním programem.

3) V úterý 25. září zve přeštický sbor na benefiční koncert pro Kristiána, který začíná v 19 hodin v plzeňském metodistickém kostele na Husově třídě 14. Vystoupí někdejší členové skupiny Chinaski - Ondřej a Štěpán Škochovi s autorským projektem Nitky.

4) Ve dnech 27.-30. září se v Pardubicích konají oficiální oslavy ke 100. výročí založení Českobratrské církve evangelické. Současně tam bude probíhat i Sjezd (nejen) evangelické mládeže.

5) Pozvání z Diakonie - projekt DOMA.

6) V neděli 7. října se od 13:15 koná koncert v evangelickém kostele v Hranicích u Aše. Hrát budou Jan Esterle, Marta Neumannová, Hana Pumrová a zazpívá Magdalena Mestlová.

7) S dětmi na cestě víry - nabídka pro učitele nedělní školy

8) Opět je zde v nabídce nástěnný evangelický kalendář pro rok 2019 vyzdobený fotografiemi ze třinácti sborů naší církve. Objednávkový list je v presbyterně na stolu spolu s jedním výtiskem kalendáře

9) Bez sbírky by to nebyly tak hezké bohoslužby. Takže i dnes se koná košíčková sbírka na podporu sborové práce.