13.04.2011 11:03

Co chystáme na letošní léto - Úryvek z Velikonočního sborového listu

Milé sestry, milí bratři,

I když jsme vloni udělali v našem sborovém domě mnoho práce, neustaneme v opravách ani letos. Odbor památkové péče Města Rokycany nám přislíbil dotaci ve výši 100 tis. Kč. Z těchto peněz bychom rádi opravili především porušenou střechu kostela, vymalovali poškozenou stěnu v kostele a začali s první etapou opravy okenních rámů na fasádě do ulice. 10 procent dotace musíme uhradit z vlastních zdrojů. Naše vlastní činnost letos bude spíše úklidová a pomocná než tvůrčí. Kromě těchto velkých akcí nás čeká úprava zahrady, první „zahradnická“ brigáda bude již v sobotu 30.4.

Nečeká nás jen práce, ale i koncerty Hudebního festivalu a Noc kostelů, které se letos zúčastníme prvně. O prázdninách již potřetí pojedeme na společnou dovolenou, tentokrát do Krušných hor.

- Václava Gutová